Yalova Üniversitesi’nden Kalite Koordinatörlüğüne Pazarlamacı Alımı

featured

Yalova Üniversitesinin 27.10.2021 tarihinde yayımlanan akademik personel alım ilanında Kalite Koordinatörlüklerine 1 öğretim görevlisi alacaklarını belirtmişlerdir.

Sıra Alınacak Yer Şartları
23 Rektörlük (Kalite Koordinatörlüğünde görevlendirilmek üzere) Pazarlama alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitim sertifikasına sahip olmak

Yükseköğretim Kalite Kurulu web sayfasından baksanız Kalite birimleri yükseköğretim kurumlarının eğitim-öğretim ve araştırma faaliyetleri ile idari hizmetlerinin kalite düzeylerine ilişkin ulusal ve uluslararası kalite standartlarına göre değerlendirmeler yapan, iç ve dış kalite güvencesi, akreditasyon süreçleri ve bağımsız dış değerlendirme kurumlarının yetkilendirilmesi süreçlerini yürütmesi gerekir.

Pazarlama Tezli Yüksek Lisans programlarının amacı ise Pazarlama alanında lisansüstü düzeyde bilim, kültür ve sanat alanlarında eğitim-öğretim ve araştırma etkinliklerinin yapılandırılmasını, yürütülmesini ve geliştirilmesini sağlayarak evrensel bilgi birikimine katkıda bulunacak araştırmacılar ve uzmanlar yetiştirmektir. (Bakınız: Hacettepe Üniversitesi Pazarlama Tezli Yüksek Lisans Programı Amacı)

Şimdi bu üniversitemizden hangi kaliteyi beliyorsunuz! Ama güzel bir kişisel özel ilan PAZARLAMAsı yapmışlar. Tebrikler!

Hani Endüstri Mühendisleri, hani Çalışma Ekonomisi mezunları, hani Yönetim ve Organizasyoncular, hani Strateji ve Yönetim çalışanlar, bu liste aslında devam eder gider.

Belge mi, o da çalıştığı kurumda kalite eğitimleri verilmiş herkeste olan sıradan bir belge.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Yalova Üniversitesi’nden Kalite Koordinatörlüğüne Pazarlamacı Alımı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Türkiye Yükseköğretim Kurumları Güncel Bilgi Platformu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin